ESS Advancer V12

Cena produktu ESS Advancer V12 není známa.

 

Popis produktu ESS Advancer V12: Ochranné brýle ESS Advancer V-12 představují novodobou revoluční patentovanou technologii, která nebyla nikdy v minulosti použita na jakékoli systémy ochrany očí. Brýle jsou vybaveny patentovaným ... > více informací


ESS Advancer V12 - popis

nahoru

Ochranné brýle ESS Advancer V-12 představují novodobou revoluční patentovanou technologii, která nebyla nikdy v minulosti použita na jakékoli systémy ochrany očí. Brýle jsou vybaveny patentovaným ESS Adjustable Ventilation System (AVS) - skly s balistickou ochrannou a ochranou proti UVA/ UVB záření, které je možné polohovat za účelem seřízení intenzity ventilace. Brýle jsou dodávány s náhradními skly různého zabarvení. Náhradní skla jsou dodávána v pevném plastovém obalu V-12 Lens Pod. Seřizovatelnv ventilační svstem Pokrokové vysunovatelné uchycení skel do rámu poskytuje efektivní nastavení proudění vzduchu což ochraňuje skla proti zamlžení a poskytuje dokonalou ochranu proti poletujícím částicím nečistot. Brýle se dodávají současně s přepravním obalem, s náhradními polykarbonátovými ochrannými skly o tloušťce 2,8mm s balistickou ochranou (barva čirá, žlutá a kouřově šedá). Pro brýle je možné dokoupit skla žlutá a skla proti laserovému záření Laser Protective Lenses (LPLs) v nejvíce požívaných vlnových délkách: 694nm a 1064nm. Brýle mají skla ochráněna vrstvou ClearZone FC.proti poškrábání a zamlžení. Všechna ochranná skla ESS vyhovují NATO standardu balistické odolnosti cal.22 MIL-V-43511C Všechna použitá skla zajišťují 100% ochranu proti UVA/ UVB záření a zajišťují 100% průhlednost bez deformace zrakového pole. Díky ESS Modular Technology nejsou náhradní skla finančně nákladná a jsou jednoduše zaměnitelná. Náhradní skla Advancer se dodávají s pevným obalem V-12 Lens Pod. Elastický upínací pásek šířky 19mm umožňuje rychlé upnutí nebo uvolnění brýlí Nízkoprofilový rám s velmi malou hmotností je kompatibilní se systémy nočního vidění Plně ventilovaný rám brýlí zajišťuje maximální ventilaci samovolným prouděním vzduchu a zvyšuje tak ochranu proti zamlžení a filtraci poletujících nečistot. Rám je vyroben z trvanlivého materiálu poskytujícího jednoduchou údržbu. Brýle již obsahují převlečný rukáv Speed (Stealth) Sleeve, který ochraňuje brýle při jejich nepoužívání a současně při nošení na helmě zabraňuje nežádoucím odleskům, které mohou umožnit nechtěnou identifikaci uživatele.

Výrobce ESS

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu ESS Advancer V12 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Popruhy na zbraně nebo Taktické brýle, Vojenské helmy, Vojenské batohy.

Nejlevnější ESS Advancer V12 akční ceny - Levné ESS Advancer V12

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější ESS Advancer V12 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější ESS Advancer V12 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Airsoftové doplňky.